Acer хоче переконатися у високій популярності Windows Phone

В даний час компанія Acer орієнтована на випуск Android-смартфонів. Тим не менш, виробник уважно стежить за розвитком платформи Windows Phone і планує випустити гаджети на її основі, коли операційна система зможе отримати 15% європейського ринку смартфонів.

Перегляньте публікацію - Який екран краще, ємнісний чи резистивний?, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Acer хоче переконатися у високій популярності Windows Phone.

Подібної обережної тактики дотримуються далеко не всі виробники. Наприклад, Sony веде переговори з Microsoft по випуску WP-смартфонів під брендом Vaio. А днями в мережі з’явився офіційний знімок нового смартфона Samsung на базі Windows Phone.

Радимо прочитати цікаву новину У 2015 році Oppo поставить 50 млн смартфонів про У 2015 році Oppo поставить 50 млн смартфонів.

Операційна система Microsoft стає все популярнішим. І аналітики ABI Research і Strategy Analytics в один голос говорять про те, що за останній рік продажі подібних пристроїв виріс в два рази.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>