Аналітики: Android продовжує зміцнювати позиції

Аналітики Kantar WorldPanel підтвердили зростаючу популярність платформи Android. В даний час ця платформа займає 73,9% і 61,8% європейського і американського ринку відповідно. Що стосується Apple iOS, то її частка в Європі становить 15,4% ринку, а Windows Phone – 9,2%.

Перегляньте публікацію - Смартфон Motorola DROID Turbo з’явився на новому знімку, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Аналітики: Android продовжує зміцнювати позиції.

Цікаво, що iOS починає програвати Android навіть на ключовому для себе американському ринку, і за минулий квартал поширеність операційної системи компанії знизилася на 3,3% до 32,6%. Впала і популярність Windows Phone: з 4,6% до 4,3%.

Радимо прочитати цікаву новину В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів про В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів.

Samsung і Apple відчувають все більший тиск з боку інших виробників. У США активно конкурують з компаніями LG і Motorola, які роблять ставки на смартфони LG G3 і Moto X відповідно, а в Китаї найбільшу загрозу для них представляє Xiaomi, що займає 30,3% місцевого ринку смартфонів, тоді як на частку Samsung припадає лише 18,4% ринку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>