Android 4.2 Key Lime Pie: що новенького?

Не встигли поточні актуальні смартфони оновитися до Android 4.1 Jelly Bean, як не за горами вже версія Android 4.2 Key Lime Pie, яка несе чимало змін, як в роботі системи, так і в політиці Google по відношенню до виробників пристроїв.

Перегляньте публікацію - Витік: Google Nexus 6 отримає Snapdragon 805 і QHD-екран, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як відомо, до виходу готуються кілька Nexus-смартфонів. Раніше Google вибирала тільки одного партнера для створення телефону Nexus, виконаного за всіма канонами компанії. Тепер виробники зможуть самі випускати рішення під цим брендом, якщо воно відповідає всім специфікаціям і інструкцій Google. Таким чином, “Nexus” стає щось на зразок приставки “HD-Ready” до деяких пристроїв. Вендори зможуть розміщувати в Google Play свої оболонки і сервіси, які можуть знадобитися власникам Nexus-смартфонів, охочих отримати деяке фірмове ПЗ від тієї або іншої компанії. Існують і спеціальні вимоги до начинки апаратів, яка повинна забезпечити підтримку Android 5.0 в недалекому майбутньому.

Android 4.2 Key Lime Pie: що новенького?

За чутками, Android 4.2 принесе нові можливості кастомізації інтерфейсу. З’являться спеціальні шаблони і фільтри, здатні одним натисненням перетворити інтерфейс (свого роду теми). Набагато цікавіше те, що тепер, якщо виробник не зможе в певний момент забезпечити свої пристрої фірмовим UI та додатками, то вони просто оновляться до нової версії ОС в “чистому вигляді”. Це звучить як мрія, але якщо чутки підтвердяться, то ймовірно Google знайшла рішення для всіх бажаючих отримати свіжу версію, не чекаючи оновлення від виробника.

Нова версія Android і принесе значні поліпшення автономності. Project Roadrunner, за аналогією з Project Butter, що підвищує чуйність інтерфейсу, забезпечить набагато більш економне витрачання заряду акумулятора. Обіцяються поліпшення в роботі Google Play і сервісу Google Now. У випадку з останнім настає прив’язка не тільки до інтернету, але і до функцій пристрою, в результаті чого починаючий користувач зможе отримати відповідь на питання “Як увімкнути Bluetooth?” або “Як зменшити яскравість?”, просто запитавши це у помічника.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft представила операційну систему Windows Phone 8 про Microsoft представила операційну систему Windows Phone 8.

Всі ці зміни і поліпшення виглядають добре і цікаво, але не можна не помітити, що Google прагне сильніше контролювати виробників і робить Android декілька більш закритим. Добре це або погано, поки сказати складно. У будь-якому випадку спостерігати за всім цим цікаво, а конкуренція з Windows Phone і iOS обіцяє стати неабиякою. Дебют Android KLP очікується наприкінці жовтня або в листопаді.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>