Android 4.4 KitKat увійшла в трійку лідерів Android-ринку

Операційна система Android 4.4 KitKat продовжує зміцнювати свої позиції на ринку. Після повільного старту всього за кілька місяців частка KitKat серед Android-платформ збільшилася з 2,5% до 13,6%, і вона починає грати все більш важливу роль на ринку.

Перегляньте публікацію - Motorola анонсувала смартфон Moto G Forte, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Android 4.4 KitKat увійшла в трійку лідерів Android-ринку.

Що стосується інших версій операційної системи Google, то за місяць частка поки лідируючої Android Jelly Bean знизилася до 58,4%, а популярність Android Gingerbread впала до 14,9%. І в наступному місяці Android 4.4 KitKat напевно зможе піднятися на 2 місце в списку найбільш популярних Android-платформ.

Радимо прочитати цікаву новину У Sony підтвердили можливість випуску смартфонів з Windows Phone про У Sony підтвердили можливість випуску смартфонів з Windows Phone.

Android Ice Cream Sandwich більше не входить в трійку лідерів, та її частка впала до 12,3% ринку, а Android Froyo виявилася встановлена на 0,8% Android-пристроїв.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>