Android 4.4 KitKat займає майже чверть Android-ринку

Операційна система Android 4.4 KitKat продовжує набирати популярність. Останній звіт Google показав, що її частка на Android-ринку збільшилася до 24,5%.

Перегляньте публікацію - Motorola випустить оновлення Android L для Moto X і Moto G, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Android 4.4 KitKat займає майже чверть Android-ринку.

Присутність Android 4.4 зросла в основному за рахунок падіння поширеності Android 4.1 Jelly Bean і Android 4.0 Ice Cream Sandwich, частки яких скоротилися до 25,1% і 9,6% відповідно. А в цілому Android Jelly Bean тепер займає 53,8% ринку Android-пристроїв.

Радимо прочитати цікаву новину Опубліковані скріншоти центру повідомлень Windows Phone 8.1 про Опубліковані скріншоти центру повідомлень Windows Phone 8.1.

Причому це падіння було б ще більшим, якби не збільшення популярності платформ Android Android 4.2 і 4.3 Jelly Bean – 20,7% і 8%.
Частка Android 2.3 Gingerbread передбачувано опустилася до 11,4%, а Android 2.2 Froyo змогла зберегти 0,7% ринку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>