Android 5.0 Lollipop для LG G3 з’явився ще в декількох країнах Європи

LG розширила список країн, в яких доступно оновлення Android 5.0 Lollipop для смартфона LG G3. Кілька днів тому це оновлення змогли встановити абоненти британського оператора Vodafone. Трохи пізніше воно стало доступно і власникам LG G3 у Південній Кореї та Польщі, а тепер Android 5.0 Lollipop для LG G3 дісталося ще до цілого ряду європейських країн, список яких наведено трохи нижче.

Перегляньте публікацію - Motorola відклала європейський реліз Nexus 6, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Android 5.0 Lollipop для LG G3 з'явився ще в декількох країнах Європи

Радимо прочитати цікаву новину Найближчим часом Microsoft випустить оновлення Lumia Denim про Найближчим часом Microsoft випустить оновлення Lumia Denim.

Оновлення поширюється «по повітрю», і його глобальне розповсюдження може зайняти якийсь час. Але вже очевидно, що в найближчі тижні його зможуть встановити і багато інших користувачі LG G3 в самих різних країнах світу, після чого LG з чистою совістю може зосередитися на розробці Android 5.0 Lollipop для свого торішнього флагмана.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>