Android KitKat встановлена лише на 1,8% Android-пристроїв

Поширеність Android 4.4 KitKat зростає значно меншими темпами, ніж розраховували в Google.

Перегляньте публікацію - Motorola готує гаджети з іменами Ghost, Yeti та Sasquatch, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

З моменту релізу цієї версії операційної системи пройшло вже кілька місяців, але вона поки так і не змогла подолати 2-відсотковий рубіж і в даний час встановлена тільки на 1,8% всіх Android-пристроїв.

Android KitKat встановлена лише на 1,8% Android-пристроїв.

Найпопулярнішою версією Google Android залишається Jelly Bean, яка складає 60,7% ринку. На другому місці рейтингу розташувалася Android 2.3 Gingerbread – 20%, а трійку лідерів замикає Android 4.0 Ice Cream Sandwich з результатом у 16,1% ринку.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft представила операційну систему Windows Phone 8 про Microsoft представила операційну систему Windows Phone 8.

Android 2.2 Froyo виявилася встановлена на 1,3% Android-пристроїв, а Android 3.2 Honeycomb отримала свої традиційні 0,1% ринку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>