Android-розробники зможуть відповідати на коментарі користувачів

У розробників Android-додатків з’явилася нова можливість зворотного зв’язку зі своїми користувачами.

Перегляньте публікацію - Motorola анонсувала потужний Android-смартфон Motorola Atrix HD, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Донедавна можливість відповідати на коментарі користувачів Google Play була доступна тільки топовим розробникам. Проте в Google прийняли рішення відкрити доступ до цієї функції і для інших розробників.

Android-розробники зможуть відповідати на коментарі користувачів.

Розширення числа розробників, які зможуть відповідати на коментарі користувачів, буде відбуватися поступово. Але незабаром така можливість має з’явитися у всіх розробників.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft підтвердила чутки про фінансової допомоги виробникам про Microsoft підтвердила чутки про фінансової допомоги виробникам.

У Google уточнюють, що розробники зможуть по разу відповідати на будь-який коментар користувачів. Причому ця відповідь має бути максимально ясною і релевантною.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>