Android займає 72,4% європейського ринку смартфонів

Операційна система Android продовжує набирати популярність. Аналітики Kantar Worldpanel з’ясували, що за останні 3 місяці популярність Android на 5 найбільших ринках Європи (Німеччина, Франція, Італія, Іспанія і Великобританія) зросла на 1,7% і досягла 72,4%.

Перегляньте публікацію - Жителі Європи зможуть придбати Motorola Moto X за 429 євро, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Android займає 72,4% європейського ринку смартфонів.

Трохи менші темпи зростання в 1,6% показала платформа Windows Phone, частка якого збільшилася до 8,4%. Що стосується Apple iOS, то її популярність зросла зовсім незначно, і на кінець квітня ця операційна система виявилася встановлена на 17,5% смартфонів.

Високі темпи зростання Android і Windows Phone пояснюються різким зниженням інтересу користувачів до BlackBerry і інших мобільних платформ, які втратили 1,7% і 1,8% ринку. І тепер на платформи, що не входять у велику трійку, припадає лише 1,7% ринку.

Радимо прочитати цікаву новину У США Windows Phone популярніше Blackberry 10 про У США Windows Phone популярніше Blackberry 10.

Android відразу на 7,3% посилила свої позиції в США до 59,1%. А сталося це за рахунок падіння популярності iOS відразу на 6,8% і Windows Phone на 0,9% до 4,7%. BlackBerry повністю втратила китайський ринок, а частка Android в Китаї збільшилася на 7,9% до 79,8%. Популярність Windows Phone в країні знизилася до 1,4%. Що стосується Японії, то тут безперечним лідером виявилася iOS, яка отримала 55,4% ринку країни, на другому місці йде Android – 43,6%. При цьому частка iOS виросла на 5,6%, а Android навпаки впала на 0,8%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>