Android змінив лайм на шоколадку

В Google не те щоб зовсім змінили концепцію, але вже бувшої на слуху назви відмовилися, схилившись до імен Kit Kat. Несподіваний поворот – досі в назвах операційних систем кондитерські бренди не фігурували. Ясна річ, не обійшлося без угоди з компанією Nestle, якій належить торгова марка Kit Kat, але, що цікаво, ніхто нікому ні за що не платив.

Перегляньте публікацію - 5 вересня Motorola покаже смартфон з тонкою рамкою навколо дисплея, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Android змінив лайм на шоколадку.

До речі, як виявилося, це не буде версія 5.0 – поки що тільки 4.4. Мабуть, час глобальних змін ще не настав.

Android змінив лайм на шоколадку.

Радимо прочитати цікаву новину Windows Phone 9 Preview з’явиться у 2-3 кварталі 2015 року про Windows Phone 9 Preview з’явиться у 2-3 кварталі 2015 року.

Зате Nestle на радощах замутила розіграш призів – обіцяє вкладати в упаковки з печивом сертифікати на планшети Nexus 7 і кредити Google Play. Продаватися ласощі з мобільного начинкою будуть в 19 країнах світу. Щось підказує, що найближчим часом інтерес до Kit Kat серед сластьон помітно підросте.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>