Asus готує Android 4.1 для Transformer Pad Infinity та Prime

Не так давно компанія Asus випустила оновлення Android 4.1 для планшета Transformer Pad TF300.

Перегляньте публікацію - В бенчмарку помічений наступник смартфона Motorola Moto G, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

А тепер у компанії офіційно повідомили про швидкий вихід Android 4.1 Jelly Bean для планшетів Transformer Pad Infinity (TF700) і Transformer Pad Prime (TF201).

Asus готує Android 4.1 для Transformer Pad Infinity та Prime.

Судячи з усього, жителі США і Канади отримають це оновлення вже «протягом найближчих 72 годин». А незабаром після цього  ОС Android 4.1 Jelly Bean для планшетів Transformer Pad Infinity і Transformer Pad Prime повинна буде з’явитися і в інших країнах світу.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft випустила RTM версію Windows Phone 8 про Microsoft випустила RTM версію Windows Phone 8.

До речі, 16 жовтня Asus анонсує свій перших гаджет, який «з коробки» буде працювати на базі останньої версії операційної системи Google. Ним виявиться гібридний планшетофон Padfone 2. Хоча, звичайно, насправді першим таким апаратом був Google Nexus 7, але він більше асоціюється з Google, ніж з Asus.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>