Asus Transformer Pad Infinity оновився до Android 4.2.1

Компанія Asus оновила прошивку планшета Transformer Pad Infinity до версії Android 4.2. Asus виявилася серед перших виробників, що випустила оновлення Android 4.2.1 Jelly Bean для апаратів, що не входять в лінійку Nexus.

Перегляньте публікацію - Motorola випустить RAZR HD і RAZR MAXX HD в жовтні, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Asus Transformer Pad Infinity оновився до Android 4.2.1.

Оновлення прошивки Asus Transformer Pad Infinity приносить з собою підтримку до 4 облікових записів, шпалери для блокування екрану, оновлений інтерфейс клавіатури, нові віджети і шрифти, а також чимало інших приємних особливостей.

Радимо прочитати цікаву новину Windows Phone 8.1 отримає підтримку фонових зображень про Windows Phone 8.1 отримає підтримку фонових зображень.

Asus Transformer Pad Infinity був анонсований на торішньому MWC 2012 і спочатку працював на базі Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Але наприкінці минулого року виробник відновив його прошивку до версії Android 4.1 Jelly Bean.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>