До 2013 року виробники поставлять мільярд Android-смартфонів

Аналітики IHS iSuppli прийшли до висновку, що до 2013 року загальні постачання Android-смартфонів перейдуть рубіж в 1 млрд гаджетів.

Перегляньте публікацію - Motorola показала недорогий смартфон Moto E, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Аналітики вважають, що в 2013 році виробники поставлять 451 млн смартфонів з Google Android, що помітно більше 357 млн гаджетів, які будуть відвантажені в цьому році.

До 2013 року виробники поставлять мільярд Android-смартфонів.

Подальше зростання популярності цієї операційної системи серед виробників смартфонів і простих користувачів призведе до того, що вже в 2016 році їх постачання перевалять за 3 мільярди смартфонів.

Радимо прочитати цікаву новину Темпи зростання числа додатків в Marketplace скоротилися втричі про Темпи зростання числа додатків в Marketplace скоротилися втричі.

Основний конкурент Android, компанія Apple, зможе поставити свій перший мільярд смартфонів з iOS лише в 2015 році. А в 2013 році на рахунку цієї компанії буде 527 мільйонів апаратів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>