Evernote випустила додаток Skitch 2.0 для Android

Компанія Evernote представила оновлену версію безкоштовного додатку Skitch для Android. В оновленому Skitch 2.0 був повністю перероблений домашній екран, реалізована повна синхронізація нотаток Skitch з Evernote і додані інструменти виділення, пікселізації ділянок зображення і панорамування фігур.

Перегляньте публікацію - Motorola розраховує завоювати 4G-ринок Індії, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Evernote випустила додаток Skitch 2.0 для Android.

Завдяки повній інтеграції Evernote користувачі можуть створити нову примітку, використовуючи Skitch для Android, а продовжити її редагування в інших версіях, наприклад, на Mac, iPhone або iPad. У набір інструментів програми був доданий ряд нових функцій, за допомогою яких у користувачів з’явилася можливість приховувати ділянки зображення з персональними даними або іншою інформацією, що не призначена для сторонніх очей. А новий інструмент – «Виделитель» – працює аналогічно традиційному маркеру. Він дозволяє визначити товщину і колір лінії і завдати її поверх зображення, зберігши видимими об’єкти на задньому плані.

Радимо прочитати цікаву новину У США Windows Phone популярніше Blackberry 10 про У США Windows Phone популярніше Blackberry 10.

Skitch 2.0 для Android вже доступний для завантаження в Google Play.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>