Gartner: Android домінує на ринку смартфонів

За даними Gartner, Microsoft успішно монополізувала ринок смартфонів. У другому кварталі 2012 року виробники поставили 419 млн смартфонів, що на 2,3% менше 428,66 млн апаратів, відвантажених в тому ж кварталі минулого року.

Перегляньте публікацію - Анонсований Motorola Moto G, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Gartner: Android домінує на ринку смартфонів.

За рік частка Android на ринку смартфонів збільшилася з 43,4% 64,1%. Другою по популярності на ринку виявилася операційна система iOS. Але її частка за той же період скоротилася з 18,2% до 18,1%. Популярність Symbian традиційно продовжує падати. Але в неї залишилися 5,9% ринку, чого поки досить для того, щоб утримати за собою третє місце в рейтингу. Проте до її найближчого переслідувача – BlackBerry – залишається зовсім небагато. Операційна система канадського виробника отримала 5,2% ринку проти 11,7% роком раніше.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung готує доступний смартфон ATIV Core з Windows Phone 8.1. про Samsung готує доступний смартфон ATIV Core з Windows Phone 8.1..

Bada і Windows Phone / Windows Mobile з 2,7% ринку ділять між собою п’яте місце в списку найбільших мобільних платформ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>