Google анонсувала Android 4.2 Jelly Bean

Компанія Google анонсувала нову операційну систему Android 4.2. Незважаючи на колишня назва Jelly Bean, вона досить сильно відрізняється від попередньої версії платформи.

Перегляньте публікацію - Motorola Moto G (2014) отримав оновлення Android 5.0 Lollipop, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Google анонсувала Android 4.2 Jelly Bean.

До складу Android 4.2 входить багато нових функцій. Наприклад, на створення Photo Sphere розробників надихнув Street View в Google Maps. Фактично вона є панорамним режимом «на стероїдах» і дозволяє робити панорамні знімки, розширюючи їх не тільки по горизонталі, але і по вертикалі.

Крім того, в новій операційній системі з’явилася функція пророкування слів на зразок SwiftKey і Swype, а також можливість створення декількох облікових записів з функцією швидкого перемикання між ними (без перезавантаження).

Google анонсувала Android 4.2 Jelly Bean.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft буде підтримувати WP7.8 і WP8 до 2014 року про Microsoft буде підтримувати WP7.8 і WP8 до 2014 року.

У Android 4.2 є підтримка стандарту Miracast. У ній з’явився новий режим Daydream (заставка). Оновився і сервіс Google Now, який тепер може використовувати Gmail для пошуку потрібної інформації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>