Google: більшість вимог Apple не відносяться до Android

Google прокоментувала рішення суду, який визнав, що Samsung скопіювала продукти Apple.

Перегляньте публікацію - До кінця тижня Motorola Moto G з’явиться на індійському ринку, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У компанії особливо підкреслили, що більшість претензій Apple не мають ніякого відношення до «ядра операційної системи Android», а деякі з них вже розглядалися патентним відомством США.

Google: більшість вимог Apple не відносяться до Android.

Радимо прочитати цікаву новину Windows Phone 9 Preview з’явиться у 2-3 кварталі 2015 року про Windows Phone 9 Preview з’явиться у 2-3 кварталі 2015 року.

«Мобільна промисловість швидко розвивається, і всі гравці, включаючи новачків, використовують ідеї, які існували десятиліттями. Ми працюємо з нашими партнерами, щоб запропонувати користувачам інноваційні та доступні продукти, і ми не хочемо нічим це обмежувати», – повідомили в Google, додавши, що апеляційний суд визначить правомірність патентних претензій Apple.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>