Google розповіла про платформу Android Wear

Через 3 місяці після попереднього анонсу, Google провела більш детальну презентацію платформи для переносних пристроїв Android Wear.

Перегляньте публікацію - На індійському сайті засвітився смартфон Motorola Moto E за $105, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У компанії визнають, що в сучасному світі стиль не менш важливий, ніж функціональність. Тому Android Wear зможе працювати як з круглими, так і з прямокутними вікнами.

Google розповіла про платформу Android Wear

Більшу частину часу годинник з Android Wear буде працювати в енергозберігаючому режимі. Але, як тільки користувач підніме руку, він увійде в повнокольоровий «бойовий режим. Нова платформа буде отримувати повідомлення зі смартфона, і користувачі зможуть переглянути будь-яке з них. Причому всі зміни в розташуванні повідомлень на Android Wear позначаться і на смартфоні.

Google розповіла про платформу Android Wear

Google вже випустила повноцінний SDK для Android Wear, завдяки чому розробники можуть починати писати програми для переносних пристроїв. А при установці такого додатку на телефон вони будуть автоматично ставитися і на гаджет з Android Wear.

Google розповіла про платформу Android Wear

Радимо прочитати цікаву новину Перші фотографії центру повідомлень Windows Phone 8.1 про Перші фотографії центру повідомлень Windows Phone 8.1.

Android Wear підтримує голосове управління для додавання контекстних нагадувань. Приміром, таким чином, користувачі зможуть створити нагадування, яке спрацює після повернення додому. Годинники на платформі Android Wear будуть запам’ятовувати звички користувачів і підлаштовуватися під них: виводити інтерфейс замовлення піци тоді, коли ви зазвичай їсте і т.д. Передбачений в операційній системі і режим «Не турбувати».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>