Google випустила емулятор Android L для x86 і 64-бітної архітектури Intel

Співтовариство розробників Android випустило емулятор Android L для x86 і 64-бітної архітектури Intel. З його допомогою розробники зможуть оптимізувати старі й писати нові програми під платформу Android L і нову 64-бітну архітектуру.

Перегляньте публікацію - Motorola Shamu отримає чіпсет Snapdragon 805 і Android L, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Google випустила емулятор Android L для x86 і 64-бітної архітектури Intel.

Перехід на 64-бітну архітектуру збільшує адресний простір і дозволяє розробникам використовувати більшу кількість інструкцій. При цьому Java-додатки автоматично отримають всі переваги 64-бітних обчислень, а додатки, створені за допомогою Android NDK, будуть потребувати додаткової оптимізації.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung готує доступний смартфон ATIV Core з Windows Phone 8.1. про Samsung готує доступний смартфон ATIV Core з Windows Phone 8.1..

Новий емулятор дозволяє створювати додатки для чіпсетів Intel (Bail Trail і Atom). Крім того, компанія Google планує випустити аналогічний емулятор для ARM-архітектури, на якій побудовані чіпсети NVIDIA K1 і Qualcomm Snapdragon 810.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>