LG поділилася планами по оновленню Android 4.1 Jelly Bean

Південнокорейська компанія LG поділилася зі своїми співвітчизниками планами щодо оновлення Android 4.1 Jelly Bean.

Перегляньте публікацію - 5 листопада Motorola анонсує міжнародну версію смартфона Droid Turbo, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

LG поділилася планами по оновленню Android 4.1 Jelly Bean

Як випливає з прес-релізу, першим до JB оновиться Optimus LTE 2. Це відбудеться в листопаді, а прийдешні нововведення зроблять апарат схожим в плані на Optimus G. Корейські Optimus Vu і Optimus Vu 2 отримають апдейт в 1 кварталі 2013 року, а флагманський Optimus G удостоївся честі бути оновленим до Android 4.1 в грудні цього року.

Радимо прочитати цікаву новину Стів Балмер: за рік продажі Windows Phone виросли в 4 рази про Стів Балмер: за рік продажі Windows Phone виросли в 4 рази.

Чекаємо новин від глобальної прес-служби LG, де була б інформація про актуальні для нас моделі. Ну і хотілося б конкретики з обіцяного сто років тому Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>