Microsoft Office для Android з’явиться раніше, ніж для Windows 8 з інтерфейсом Metro

Кілька місяців тому компанія Microsoft представила пакет Office для iPad. А до кінця 2014 року розробник збирається випустити свій офісний пакет для платформи Android. При цьому вся парадоксальність ситуації полягає в тому, що Microsoft Office для операційної системи Windows 8 з сенсорним інтерфейсом Metro з’явиться лише до 2015 року.

Перегляньте публікацію - Motorola проведе власний захід 25 лютого, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Microsoft Office для Android зявиться раніше, ніж для Windows 8 з інтерфейсом Metro.

Радимо прочитати цікаву новину Смартфони з Windows Phone демонструють рекордні продажі про Смартфони з Windows Phone демонструють рекордні продажі.

Хоча це здається дивним лише на перший погляд. І, схоже, що Microsoft здраво розсудили, що пріоритетним напрямком розвитку Office повинні стати найпопулярніші в світі мобільні операційні системи iOS і Android, що мають найбільше число потенційних користувачів пакету. Ну а платформі Windows при всій її близькості до Microsoft ще дуже далеко до цих гігантів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>