Microsoft представила програму SkyDrive для Android

Компанія Microsoft анонсувала додаток SkyDrive для платформи Android. У компанії пообіцяли, що цеq додаток стане доступним вже в найближчі кілька тижнів. З його допомогою користувачі Android пристроїв зможуть переглядати вміст свого сховища SkyDrive, завантажувати в нього новий контент, обмінюватися і керувати файлами.

Перегляньте публікацію - Phonebloks, Motorola Ara: від концепту модульного смартфона до екосистеми з відкритою залізною платформою, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Microsoft представила програму SkyDrive для Android.

У Microsoft не уточнили, список операційних систем сімейства Android, сумісних з новим додатком. Але, швидше за все, для роботи з SkyDrive потрібно Android Gingerbread або більш свіжа версія платформи.

Радимо прочитати цікаву новину Windows Phone 8.1 отримає підтримку фонових зображень про Windows Phone 8.1 отримає підтримку фонових зображень.

Крім того, представники Microsoft повідомили про те, що додаток SkyDrive для Windows Phone і iPhone було скачано вже майже 4 мільйони разів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>