Nexus 5 і Android 4.4 KitKat

Опубліковані фотографії поки що не анонсованого апарату LG Nexus 5 і нової ОС Android 4.4 KitKat на ньому. Nexus 5 тут особливо вражаючим не здається, що ж стосується 4.4 KitKat – тут можна помітити кілька представляючих інтерес нових моментів.

Перегляньте публікацію - Motorola RAZR HD і Motorola DROID RAZR HD, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nexus 5 і Android 4.4 KitKat.

Це, зокрема, функція “tap & pay” в меню налаштувань, що припускає, мабуть, спрощення процесу здійснення мобільних платежів. Крім того, з’явилося меню налаштування навігації, де є установки “high accuracy”, “battery saving” і “device sensors”, означають, відповідно, використання всіх можливостей для найбільш точного позиціонування (GPS, Wi-Fi, дані стільникових вишок) в першому випадку, тільки GPS у другому (для економії заряду батареї) і тільки мобільних мереж – у третьому.

Nexus 5 і Android 4.4 KitKat.

Радимо прочитати цікаву новину В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів про В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів.

Також можна спостерігати таке нововведення, як прозорий статус-бар. Ярлик камери поміщений в нижньому правому куті екрану блокування, активувати його можна свайпом. На робочому столі з’явилося кілька нових іконок, зокрема, галерею замінив ярличок Google Photos.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>