Офіційно: До кінця січня LG G2 отримає оновлення Android 4.4 KitKat

В LG вже говорили про свої плани по оновленню прошивки смартфона LG G2 до версії Android 4.4 KitKat.

Перегляньте публікацію - У США анонсований смартфон Motorola Electrify M з LTE, NFC і непоганим акумулятором, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Тоді повідомлялося, що це оновлення стане доступним в 1 кварталі 2014 року. І, схоже, що корейський виробник має намір стримати свою обіцянку.

Офіційно: До кінця січня LG G2 отримає оновлення Android 4.4 KitKat.

Офіційний блог Твіттер LG Mobile в Саудівській Аравії підтвердив, що Android 4.4 для смартфона LG G2 з’явиться в країні ще до кінця січня. Приблизно тоді ж варто чекати його виходу і в інших країнах світу.

Радимо прочитати цікаву новину Темпи зростання числа додатків в Marketplace скоротилися втричі про Темпи зростання числа додатків в Marketplace скоротилися втричі.

Вихід Android 4.4 KitKat для LG G2 – це дуже хороша новина для власників смартфона. Адже крім зовнішніх змін ця операційна система помітно збільшить продуктивність гаджетів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>