Опубліковано вихідний код Android 4.1 Jelly Bean

Компанія Google опублікувала вихідний код операційної системи Android 4.1 Jelly Bean. Публікація вихідного коду Android 4.1 Jelly Bean означає те, що виробники можуть почати працювати над оновленнями для своїх пристроїв.

Перегляньте публікацію - Google і Motorola розробляють X Phone – конкурента iPhone та Galaxy S, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Опубліковано вихідний код Android 4.1 Jelly Bean

Радимо прочитати цікаву новину У Sony підтвердили можливість випуску смартфонів з Windows Phone про У Sony підтвердили можливість випуску смартфонів з Windows Phone.

Не менш важливо й те, що розробники CyanogenMod нарешті зможуть приступити до створення 10 версії прошивки, заснованій на Android 4.1 Jelly Bean. А, значить, чекати виходу CyanogenMod 10 залишається зовсім недовго. Остання зможе працювати зі всіма апаратами, сумісними з CyanogenMod 9 (512 Мб оперативної пам’яті або більше), а розробка прошивки, швидше за все, не займе багато часу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>