ОС Android 4.4 KitKat

Свіжа операційна система Android 4.4 KitKat, вийшла разом з Nexus 5, задумана аж ніяк не як ОС для флагманів. “Нова, не означає вимоглива”, вирішили в Google – так що KitKat виявилася потенційно придатною для мільярда пристроїв.

Перегляньте публікацію - Motorola випустила велике оновлення для Atrix HD, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Анонс: ОС Android 4.4 KitKat.

Справа в тому, що ця версія ОС вимагає від 512 Мб оперативної пам’яті, що відсікає лише зовсім відсталі пристрої, яких і на ринку майже немає. Практично всі бюджетні Android-девайси, що продавалися в останні рік-два, мають 512 Мб RAM.

Android 4.4 полегшує життя користувача спрощенням роботи з контактами, пошуку по ним, і акумуляцією повідомлень і дзвінків всіх типів в одному місці, що дає надію не втратити щось лише тому, що воно було надіслано в якійсь нетривіальній формі (Hangout app).

На екрані блокування тепер живе іконка камери. На робочому столі іконки можна переставляти в зручному для вас порядку. Ті девайси, що використовують наекрановані кнопки через відсутність хардверних, більше не будуть страждати від зменшення площі екрану – навігаційний интерефейс ховається, як тільки буде запущено програму начебто читалки, відеоплеєра, ігри.

Досить серйозно вдосконалена пошукова платформа – Google говорить про 25% поліпшення якості пошуку і розпізнавання при активації пошуку голосом.

Android 4.4 підтримує AirPrint – “відправку на друк по повітрю”, правда, поки тільки з принтерами HP.

Функція дистанційного керування технікою тепер доступна будь-якого пристрою з IR-портом – вона інтегрована в ОС. Можливо, це призведе до появи такого функціоналу у смартфонів, що випускаються брендами другого ешелону, де налие власної, фірмової оболонки – рідкість.

У вас зайняті руки? Досить сказати, “Ok Google”, і якщо на смартфоні запущена функція Google Now (а у випадку з Nexus 5 – і прямо з екрану блокування), і можна буде словами пояснити апарату, що вам від нього потрібно.

Радимо прочитати цікаву новину Nokia Lumia 625 почав отримувати Nokia Cyan з Windows Phone 8.1 про Nokia Lumia 625 почав отримувати Nokia Cyan з Windows Phone 8.1.

Нарешті, Android 4.4 швидше – і це, напевно, головне.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>