Популярність Android 4.1 Jelly Bean незначно зросла

Jelly Bean поки не може похвалитися якими-або успіхами на ринку Android пристроїв. За останній місяць поширеність цієї операційної системи зросла з 1,2% до 1,8%, і вона, як і раніше, залишається однією з найнепопулярніших Android-платформ.

Перегляньте публікацію - Motorola Shamu отримає чіпсет Snapdragon 805 і Android L, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Популярність Android 4.1 Jelly Bean незначно зросла

З іншого боку рейтингу, як і раніше, розташувалася ОС Android 2.3 Gingerbread, встановлена на 55,8% Android пристроїв, що трохи нижче 57,5% минулого місяця. На другому місці рейтингу йде Android Ice Cream Sandwich – 23,7% (20,9% минулого місяця), а трійку лідерів замикає Android 2.2 Froyo – 12,9% (14%).

Радимо прочитати цікаву новину У Windows Phone Marketplace нарахували 126 тисяч додатків про У Windows Phone Marketplace нарахували 126 тисяч додатків.

Android 2.1 Eclair отримала 3,4% ринку Android пристроїв, Android Honeycomb і Android 1.6 Donut – на 0,4%, а замикає список Android 1.5 Cupcake – 0,1%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>