Популярність Android Jelly Bean зросла майже до 60%

Google випустила перший в цьому році щомісячний звіт про стан платформи Android. Операційна система Android 4.4 KitKat поки не змогла зайняти скільки-небудь значимого положення на ринку, і за підсумками місяця її частка склала всього 1,4%.

Перегляньте публікацію - Затримка Motorola RAZR HD і RAZR MAXX HD викликана антенами, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Популярність Android Jelly Bean зросла майже до 60%.

Що стосується Android Jelly Bean, то її популярність, навпаки, зросла з 54,5% до 59,1%. А на другому рядку рейтингу розташувалася платформа Android 2.3 Gingerbread з результатом 21,2%. Трійку лідерів замикає Android 4.0 Ice Cream Sandwich, яка отримала 16,9% ринку.

Радимо прочитати цікаву новину У Windows Phone 8 з’явиться підтримка microSD і можливість робити скріншоти про У Windows Phone 8 з’явиться підтримка microSD і можливість робити скріншоти.

Крім того, опублікований Google рейтинг увійшли Android 2.2 – 1,3% і Android 3.2 – 0,1%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>