Популярність Android зростає в усьому світі, окрім США

Android-смартфони стають все популярнішими, що підтверджують численні дослідження різних аналітичних компаній.

Перегляньте публікацію - Смартфон Motorola X з’явиться в листопаді і отримає захищений корпус, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

А нещодавно аналітики Kantar Worldpanel ComTech з’ясували, що Android-пристрої займають більше 50% ринків великих країн Європи, Австралії і США.

Популярність Android зростає в усьому світі, окрім США.

За минулий рік продажі Android-смартфонів у Великобританії зросли на 8,5%. І тепер 57,2% місцевого ринку належить саме таких апаратів. Ще 25,6% ринку займає iOS (зростання 5,4%), а 3,7% – Windows Phone 7 (зростання на 2%). Найгірше у Великобританії йдуть справи у BlackBerry OS, частка якої за рік скоротилася з 19,3% до 10,6%. А Symbian, Windows Mobile, Bada та інші мобільні платформи і зовсім зникли з ринку.

Аналогічна ситуація спостерігається і в таких країнах, як Іспанія, Німеччина, Італія і Франція. Правда, на відміну від Великобританії, у всіх цих країнах частка iOS знизилася, а в Іспанії вона впала до 3,2%, програючи навіть Symbian. Натомість частка Android в цій країні досягла 84,1%.

Радимо прочитати цікаву новину Перші фотографії центру повідомлень Windows Phone 8.1 про Перші фотографії центру повідомлень Windows Phone 8.1.

Що стосується США, то ця країна виявилася єдиною, де частка Android знизилася – з 57% до 50,2%. Причому за цей же час популярність iPhone збільшилася на 8,7% до 37,4%. Сподобалася американцям і Windows Phone 7 – зростання на 2,7% до 4,8%.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>