Розробники розповіли про майбутнє CyanogenMod

Наступна версія CyanogenMod буде заснована на операційній системі Android 4.1 Jelly Bean. Донедавна багато користувачів цікавилися індексом наступної версії CyanogenMod – 9.1 або 10. Але розробники не стали відходити від традиції і вирішили присвоїти їй ім’я CyanogenMod 10, через те, що ця версія заснована на Android Jelly Bean, а «J» є 10 літерою алфавіту.

Перегляньте публікацію - Motorola назвала смартфони, оновлювані до Jelly Bean, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Розробники розповіли про майбутнє CyanogenMod.

Розробники підкреслили, що в CyanogenMod 10 не буде ніяких підвищених системних вимог, і вона чудово себе почувати на апаратах, сумісних з CyanogenMod 9 (512 Мб оперативної пам’яті або більше).

При цьому для розробки CyanogenMod 10 потрібно не так вже й багато часу. Адже, якщо CyanogenMod 9 створювалася практично з нуля, то CyanogenMod 10 можна назвати вдосконаленою версією попередньої прошивки.

Радимо прочитати цікаву новину Смартфони з Windows Phone демонструють рекордні продажі про Смартфони з Windows Phone демонструють рекордні продажі.

Після випуску стабільної версії CyanogenMod 9 розробники збираються зосередитися тільки на розвиток CM7 і CM10. Це пояснюється тим, що всі апарати з CyanogenMod 9 зможуть оновитися і до CyanogenMod 10. Так що ніякого сенсу в подальшому розвитку CM9 просто немає.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>