Samsung Galaxy S5 і Note 4 отримають Android L не пізніше грудня

До кінця року компанія Google збирається випустити нову операційну систему Android L. І останні чутки вказують на те, що Samsung Galaxy S5 і Galaxy Note 4 отримають оновлення Android L вже в кінці листопада або на початку грудня 2014 року.

Перегляньте публікацію - Постачання Motorola Moto G2 розпочнуться 10 вересня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung Galaxy S5 і Note 4 отримають Android L не пізніше грудня.

Радимо прочитати цікаву новину У Microsoft підтвердили назву Windows Phone 8.1 про У Microsoft підтвердили назву Windows Phone 8.1.

Таким чином, Samsung виявиться в числі перших компаній, які випустять Android L для своїх флагманських пристроїв, що далеко не завжди характерно для корейського виробника. Але зараз у Samsung просто немає іншого вибору, крім як працювати швидше, ніж зазвичай. Адже багато конкурентів компанії, включаючи HTC і Motorola, вже збільшилися швидкість випуску оновлень. При цьому в Motorola вже пообіцяли, що вони підготують відповідні оновлення протягом 90 днів з моменту отримання вихідного коду Android L.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>