Samsung тестує Android 4.4.3 для Galaxy S5 і S4

Google поки ще не анонсувала нову операційну систему Android 4.4.3 KitKat. Але це не зупиняє корейську Samsung, яка вже почала тестування Android 4.4.3 для флагманських смартфонів Galaxy S5 і S4. А незабаром до них приєднаються Galaxy S3 LTE і Galaxy S4 mini. Більш того, деякі гаджети лінійки Samsung Galaxy можуть пропустити Android 4.4.2 і відразу отримати оновлення до Android 4.4.3.

Перегляньте публікацію - Європейський Motorola Moto X анонсують 14 січня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Samsung тестує Android 4.4.3 для Galaxy S5 і S4.

Поки неанонсована платформа Google в даний час просто інтегрується з вже існуючими фірмовими додатками і сервісами Samsung. Що стосується термінів виходу оновлення, то це навряд чи відбудеться до конференції розробників Google, яка відбудеться в кінці наступного місяця.

Samsung тестує Android 4.4.3 для Galaxy S5 і S4.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft буде підтримувати WP7.8 і WP8 до 2014 року про Microsoft буде підтримувати WP7.8 і WP8 до 2014 року.

Android 4.4.3 не відрізняється широким набором нових можливостей. Замість цього Google зосередилася на виправленні помилок Android 4.4.2 та оптимізації платформи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>