Смартфони Android One не зацікавили мешканців Індії

Схоже, що смартфони лінійки Android One не викликали у користувачів великого інтересу. Проблема в тому, що всі три гаджета цієї лінійки можна придбати тільки в онлайн-магазинах, а такий спосіб продажів не надто популярний серед жителів Індії.

Перегляньте публікацію - 5 листопада Motorola анонсує міжнародну версію смартфона Droid Turbo, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Смартфони Android One не зацікавили мешканців Індії.

Для того, щоб виправити ситуацію, Micromax, Karbonn і Spice вирішили почати поставки гаджетів в роздрібні магазини. Але найбільші рітейлери Індії, серед яких виявилися Croma, Future Group, Planet MRetail і Next Retail, BigC, Lot Mobiles, Reliance Retail та Sangeetha Mobiles, виступили проти цієї ініціативи.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft анонсувала оновлення Lumia Denim про Microsoft анонсувала оновлення Lumia Denim.

Вони виявилися розчаровані онлайн-продажами смартфонів Android One і просто не вірять, що поява цих гаджетів на полицях роздрібних магазинів зможе підвищити їхню популярність. Крім того, невисока вартість смартфонів не дозволить рітейлерам отримати значну вигоду від їх продажу, і компанії не бачать сенсу витрачати свої ресурси на продаж завідомо неприбуткових гаджетів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>