Sony оновлює Xperia P, U, Go, Sola до свіжої версії ICS

В офіційному блозі Sony Mobile з’явився запис про те, що Sonу розпочала розгортання нової ICS-прошивки для смартфонів Xperia P, U, Go, Sola, тобто для всіх моделей 2012 року, що працюють на чіпсетах ST-Ericsson.

Перегляньте публікацію - Реальні фото Motorola RAZR HD і результат в NenaMark2, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony оновлює Xperia P, U, Go, Sola до свіжої версії ICS.

Повідомляється, що апдейт принесе поліпшення стабільності, Wi-Fi-з’єднання, камери, NFC і повідомлень. Конкретні терміни отримання нового ПЗ можуть відрізнятися в залежності від регіону і дати випуску смартфона, але можна не сумніватися, що свіжа прошивка буде доступна в найближчі кілька тижнів. Всі, хто вже обновлялся до Android 4.0 Ice Cream Sandwich, зможуть завантажити апдейт “по повітрю”, решті ж доведеться скористатися комп’ютером і PC Companion.

Радимо прочитати цікаву новину У Sony підтвердили можливість випуску смартфонів з Windows Phone про У Sony підтвердили можливість випуску смартфонів з Windows Phone.

Раніше чутки про нове оновлення були інтерпретовані помилково, мовляв, у грудні компанія оновить моделі з NovaThor до Android 4.1 Jelly Bean. На жаль, ні. Власникам цих пристроїв доведеться чекати ще декілька місяців

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>