Sony тестує Android 4.2 на Xperia Arc S

Цікаві новини надходять від закордонних колег. В логах серверів Android Authority знайдені сліди смартфона Sony Ericsson Xperia Arc S, моделі 2011 року, що працює під управлінням Android 4.2 Key Lime Pie.

Перегляньте публікацію - Опубліковані знімки упаковки смартфона Motorola Droid Turbo, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony тестує Android 4.2 на Xperia Arc S.

У даний момент часу Sony активно тестує прошивку з Android 4.1 на своїх смартфонах 2012 року, тому поява нової версії на більш старому смартфоні виглядає несподівано.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft готує оновлення Apollo Plus для Windows Phone 8 про Microsoft готує оновлення Apollo Plus для Windows Phone 8.

Крім того, деяким людям вже вдалося побачити ці апарати живцем, і за їх словами, це більше схоже на якусь ранню бета-версію Jelly Bean, а не нову версію Android, що проходить тестування. У будь-якому випадку, те, що компанія тестує нове програмне забезпечення на старих пристроях говорить про те, що існує ймовірність отримання апаратами 2011 року як мінімум Android 4.1 Jelly Bean, що не може не радувати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>