Sony Xperia Z Ultra і HTC Butterfly S отримали оновлення Android 4.4

Виробники поступово продовжують оновлювати прошивки своїх смартфонів до Android 4.4 KitKat. Цей процес йде повільніше, ніж хотіли б у Google. Тим не менше, днями оновлення Android 4.4 KitKat отримали ще два популярних гаджета – Sony Xperia Z Ultra і HTC Butterfly S.

Перегляньте публікацію - Phonebloks, Motorola Ara: від концепту модульного смартфона до екосистеми з відкритою залізною платформою, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony Xperia Z Ultra і HTC Butterfly S отримали оновлення Android 4.4.

Радимо прочитати цікаву новину Вийшло перше оновлення для Windows Phone 8 про Вийшло перше оновлення для Windows Phone 8.

В даний час Android 4.4 доступна для LTE-версії Sony Xperia Z Ultra в Гонконзі. Але незабаром до неї напевно приєднається і глобальна версія гаджета. Що стосується смартфона HTC Butterfly S, то оновлення Android 4.4 KitKat для цього гаджета важить близько 740 МБ. Після його установки смартфон отримає підтримку Cloud Print Service, нові Bluetooth-профілі, ряд поліпшень безпеки, але позбудеться підтримки Adobe Flash в браузері за замовчуванням.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>