Sony Xperia Z, ZR, ZL і Tablet Z отримали оновлення Android 4.4.4

Компанія Sony випустила оновлення Android 4.4.4 для старих пристроїв лінійки Xperia Z. Це оновлення вже почали отримувати смартфони Xperia Z, Xperia ZR, Xperia ZL і планшет Xperia Tablet Z.

Перегляньте публікацію - На фото з’явився новий флагманський смартфон Motorola, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Sony Xperia Z, ZR, ZL і Tablet Z отримали оновлення Android 4.4.4.

Воно включає в себе виправлення відомих помилок попередніх версій прошивок, покращує продуктивність Wi-Fi, підвищує час роботи гаджетів і вносить поліпшення в роботу з електронною поштою.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung готує смартфон SM-W750V Huron на базі Windows Phone 8.1 про Samsung готує смартфон SM-W750V Huron на базі Windows Phone 8.1.

Процес оновлення відбувається у кілька етапів, але найближчим часом воно повинно дістатися до власників Xperia Z, ZR, ZL і Tablet Z по всьому світу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>