У 2013 році Android може обійти iPad на ринку планшетів

В квітні минулого року аналітики Gartner стверджували, що в 2015 році Android буде займати 38% ринку планшетів. Однак нове дослідження ABI Research вказує на те, що операційна система Google перевершила цю цифру набагато раніше.

Перегляньте публікацію - Опубліковані фотографії американського Motorola Dinara, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У 2013 році Android може обійти iPad на ринку планшетів.

Так, аналітики компанії стверджують, що за підсумками минулого кварталу Android вже отримала 44% ринку планшетів, поступаючись Apple iOS всього 11%. Причому, в першу чергу, це сталося завдяки відсутності на ринку гідної альтернативи Android і iOS.

Переломний момент на ринку може наступити вже в середині наступного року. Саме тоді, за словами аналітика Finvista Advisors Саміра Сінха (Sameer Singh), Android нарешті зможе обійти iOS і на ринку планшетів.

Радимо прочитати цікаву новину Смартфони з Windows Phone демонструють рекордні продажі про Смартфони з Windows Phone демонструють рекордні продажі.

У ABI Research вважають, що iPad mini мало допоможе Apple в боротьбі з Android-планшетами, А скорочення розриву між цими операційними системами, на думку аналітиків, вказує на збільшення якості і різноманітність Android-планшетів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>