У Google Play з’явилися тріальні версії додатків

Тепер, щоб спробувати нову гру або дорогий додаток, не доведеться за нього платити (принаймні, в той же час) і намагатися за 15 хвилин з’ясувати потрібний він чи ні, щоб, у разі чого, зуміти повернути витрачені гроші.

Перегляньте публікацію - Смартфон Motorola DROID Turbo з’явився на новому знімку, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У Google Play з'явилися тріальні версії додатків.

Радимо прочитати цікаву новину Стів Балмер: Windows Phone 8 стане третім значущим гравцем ринку смартфонів про Стів Балмер: Windows Phone 8 стане третім значущим гравцем ринку смартфонів.

Купуючи той або інший додаток, покупець підписується на платну підписку, що в перший тиждень використання не коштує рівно нічого, але надалі починає просити грошей і користувач зможе вибрати – купити йому програму або відмовитися від неї. При бажанні розробники зможуть встановлювати більш тривалі терміни безкоштовного використання. Нововведення, ймовірно, стане доступне при наступному оновленні Google Play.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>