У мережі зявилася тестова збірка Android 4.4.2 KitKat для Galaxy Note 3

В кінці минулого тижня ми вже писали про те, що Sam Mobile виклав у мережу тестову збірку Android 4.4.2 для Samsung Galaxy S4 (GT-I9505).

Перегляньте публікацію - Motorola відмовилася від оновлення прошивок ATRIX 4G, Photon 4G і Electrify, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

А тепер цей ресурс поділився з нами операційною системою Android 4.4.2 KitKat для планшетофона Galaxy Note 3 (SM-N9005).

У мережі зявилася тестова збірка Android 4.4.2 KitKat для Galaxy Note 3.

Як і в попередньому випадку, йдеться про одну з фінальних тестових збірок операційної системи. Тому вона підтримує всі функції Galaxy Note 3 і буде відрізнятися від офіційного оновлення лише кількома незначними фиксами і поліпшеннями.

Радимо прочитати цікаву новину Названі відмінності між Windows Phone 8 і WP 7.8 про Названі відмінності між Windows Phone 8 і WP 7.8.

Sam Mobile розраховують, що офіційне оновлення Android 4.4.2 KitKat для планшетофона Galaxy Note 3 (SM-N9005) стане доступно в найближчі тижні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>