В наступній версії Android використовується середовище ART

Схоже, що Google вирішила зробити вибір на користь робочого середовища ART. Останні зміни у вихідному коді AOSP вказують на те, що в наступній версії операційної системи Android за замовчуванням буде використовуватися середовище ART замість сьогоднішнього Dalvik.

Перегляньте публікацію - У 1 кварталі Motorola поставила 6,5 млн мобільних пристроїв, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В наступній версії Android використовується середовище ART.

В останній задіяний компілятор Just-In-Time (JIT), звернення до якого відбувається тільки в разі необхідності, тоді як використовуваний в ART компілятор Ahead-Of-Time (AOT) довантажує код ще до його запуску, що значно скорочує час завантаження додатків.

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft підтвердила чутки про фінансової допомоги виробникам про Microsoft підтвердила чутки про фінансової допомоги виробникам.

В результаті використання середовища ART збільшує час автономної роботи і загальна продуктивність системи. Але проблема в тому, що деякі програми все ще не оптимізовано для роботи з ART, і їх використання буде викликати певні труднощі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>