Всі 2-ядерні смартфони і планшети Samsung отримають оновлення до Android 4.2.2

Компанія Samsung займається тестуванням операційної системи Jelly Bean на гаджетах з чіпсетом Nvidia Tegra 2 T20.

Перегляньте публікацію - Motorola знову обіцяє розблоковувати завантажувачі своїх смартфонів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

За даними Sam Mobile, у разі вдалого тестування Samsung може випустити оновлення Android Jelly Bean для планшета Samsung Galaxy Tab (GT-P7300 / GT-P7500).

Всі 2-ядерні смартфони і планшети Samsung отримають оновлення до Android 4.2.2.

Але це ще не всі цікаві новини, що стосуються оновлення прошивок планшетів корейської компанії. Деякі версії Samsung Galaxy Tab 2 вже отримали оновлення Android 4.1 Jelly Bean. Але Samsung не збирається зупинятися на досягнутому. Джерела Sam Mobile стверджують, що цей апарат отримає ще одне велике оновлення до версії Android 4.2.2 Jelly Bean.

Android 4.2.2 для Samsung Galaxy Tab 2 з’явиться до кінця вересня. І це стане останнім великим оновленням для цього гаджета.

Радимо прочитати цікаву новину Samsung готує смартфон SM-W750V Huron на базі Windows Phone 8.1 про Samsung готує смартфон SM-W750V Huron на базі Windows Phone 8.1.

Крім того, вони повідомили, що Samsung відновила тестування Android 4.1.2 Jelly Bean для планшетів Galaxy Tab 7.7 (GT-P6800) та Galaxy Tab Plus (GT-P6200). При цьому всі смартфони і планшети Samsung з 2-ядерним процесором у підсумку повинні отримати Android 4.2.2.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>