Вийшов браузер Opera Mini 7.5 для платформи Android

Компанія Opera Software випустила оновлений браузер Opera Mini 7.5 для платформи Android.

Перегляньте публікацію - Motorola випустить оновлення Android L для Moto X і Moto G, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Ключовою особливістю Opera Mini 7.5 стала інтелектуальна домашня сторінка браузера, завдяки якій користувачі зможуть швидко отримати оновлення з соціальних мереж, останні новини, розважальні і спортивні матеріали з улюблених сайтів.

Вийшов браузер Opera Mini 7.5 для платформи Android.

Завдяки вкладкам Opera Mini 7.5 дозволяє користуватися декількома відкритими web-сторінками одночасно і швидко перемикатися між ними. Розмір сторінки, вигляд рядка адреси та панелей інструментів налаштовуються автоматично, так що користувачам не доведеться замислюватися про це. А реалізована в браузері технологія стиснення трафіку до 90% дозволяє заощадити гроші і прискорити завантаження сторінок.

Радимо прочитати цікаву новину Instagram для Windows Phone: бути чи не бути? про Instagram для Windows Phone: бути чи не бути?.

Браузер Opera Mini 7.5 вже доступний в магазині додатків Google Play.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>