Вийшов клієнт SkyDrive для платформи Android

Компанія Microsoft випустила клієнт SkyDrive для платформи Android. Новий додаток оптимізований для роботи з Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Однак він зможе працювати з будь-якими смартфонами на базі Android 2.3 Gingerbread або вище.

Перегляньте публікацію - Motorola проведе власний захід 25 лютого, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Вийшов клієнт SkyDrive для платформи Android.

Клієнт SkyDrive для Android дозволяє користувачам отримати доступ до всього вмісту свого сховища SkyDrive, включаючи файли, якими з вами поділилися інші. За допомогою цієї програми власники Android пристроїв зможуть переглядати недавні документи, викладати по декілька фотографій і відео з телефону одночасно, відправляти посилання на файли по електронній пошті, а також керувати своїм контентом.

Радимо прочитати цікаву новину В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів про В Android і Windows Phone 8.1 з’явиться можливість віддаленого блокування гаджетів.

Клієнт SkyDrive для Android вже доступний у Google Play.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>