З’явилася тестова збірка Android 4.4.2 для Samsung Galaxy S4 (GT-I9505)

В мережі з’явилася тестова прошивка Android 4.4.2 для смартфона Samsung Galaxy S4 (GT-I9505). Передбачається, що офіційне оновлення Android 4.4 KitKat для смартфона Galaxy S4 з’явиться тільки в лютому або березні 2014 року. Але у розпорядженні журналістів Sam Mobile виявилася тестова збірка Android 4.4.2 (I9505XXUFNA1) для цього апарату.

Перегляньте публікацію - Смартфон Motorola анонсувала RAZR i з процесором Intel Atom, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

З'явилася тестова збірка Android 4.4.2 для Samsung Galaxy S4 (GT-I9505)

Радимо прочитати цікаву новину Найближчим часом Microsoft випустить оновлення Lumia Denim про Найближчим часом Microsoft випустить оновлення Lumia Denim.

Працівники видання майже тиждень займалися тестуванням нової прошивки і прийшли до висновку, що за винятком деяких незначних моментів вона працює досить стабільно. При цьому вони відзначили підвищену продуктивність і деякі приємні зміни інтерфейсу смартфона. Тому користувачі, які не хочуть чекати кілька місяців, можуть вже зараз оцінити всі достоїнства Android 4.4.2 KitKat.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>