Акумулятор Apple Watch вистачає тільки на день роботи.

Компанія Apple нарешті представила свої перші розумні годинники від Apple Watch. Але проведена презентація не відповіла на одне з найголовніших питань, яке хвилювало користувачів – про час автономної роботи гаджета.

Перегляньте публікацію - FCC розповіла про деякі можливості планшетофона LG G Pro 2 Lite, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Акумулятор Apple Watch вистачає тільки на день роботи.

Радимо прочитати цікаву новину На сайті Postel помічений наступний флагман Sony про На сайті Postel помічений наступний флагман Sony.

Проте нещодавно прес-секретар Apple Нет Кэррис (Nat Kerris) повідомив, що зараз їх акумулятора вистачає приблизно на день роботи. Таке формулювання, а також те, що в Apple досі не назвали жодної більш точної цифри, що говорять про те, що компанія продовжує працювати над збільшенням часу роботи своїх годинників. І нехарактерний для виробника пізній реліз Apple Watch може бути пов’язаний, в тому числі, і з бажанням Apple підвищити автономність роботи гаджета. Тим більше, що поки вона сильно поступається Samsung Gear Live, LG G Watch і G Watch R, які здатні пропрацювати до 2 днів без підзарядки.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>