Аналітики: до кінця року Apple продасть 46,5 млн iPhone 5

Новий смартфон iPhone 5 відрізняється не стільки своїм функціоналом, скільки масштабами релізу.

Перегляньте публікацію - LG Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D, Prada і Optimus LTE все-таки отримають Android 4.0., в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Новинка з’явилася вже в багатьох країнах світу, і деякі аналітики впевнені, що продажі iPhone 5 будуть обмежуватися тільки обсягами виробництва цього гаджета.

Аналітики: до кінця року Apple продасть 46,5 млн iPhone 5.

Так, аналітик Sterne Agee Шоу Ву (Shaw Wu) уточнює, що Apple вдалося значно збільшити темпи виробництва iPhone 5, і до кінця року компанія зможе продати 46,5 мільйона нових смартфонів. А це майже вдвічі перевищує 26,9 млн iPhone, проданих у попередньому кварталі.

Радимо прочитати цікаву новину Названі ціни Sony Xperia V, Xperia T, Xperia J в Європі про Названі ціни Sony Xperia V, Xperia T, Xperia J в Європі.

Це дослідження було опубліковано майже відразу ж, після заяви глави Foxconn Террі Гоу (Terry Gou) про те, що компанія поки не в змозі повністю задовольнити попит на iPhone. А, за словами Шоу Ву, зараз вузьким місцем у поставках iPhone є саме зборка гаджета, а не виробництво його компонентів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>