Аналітики: у 4 кварталі Apple поставить 8 мільйонів iPad mini

Схоже, що Apple так і не вдалося «підірвати» ринок своїм новим планшет iPad mini. Аналітики DigiTimes з посиланням на тайваньських постачальників стверджують, що в останньому кварталі 2012 року Apple поставить всього близько 8 мільйонів iPad mini. Правда, основною причиною низьких поставок планшета виявився не слабкий попит, а нерозторопність постачальників комплектуючих.

Перегляньте публікацію - LG Google Nexus (Mako) з’явився в тестах NenaMark2 і AnTuTu, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Аналітики: у 4 кварталі Apple поставить 8 мільйонів iPad mini.

Більшість тайваньських виробників приготували для Apple досить комплектуючих для складання 10-12 мільйонів iPad mini. Однак постачальники сенсорних панелей не змогли впоратися з поставленим завданням і випустили тільки 8 мільйонів панелей для планшета Apple. Тому загальні обсяги поставок iPad mini в 4 кварталі не перевищать 8 мільйонів планшетів.

Радимо прочитати цікаву новину На фото з’явився смартфон Sony Nexus X про На фото з’явився смартфон Sony Nexus X.

Втім, аналітики вважають, що вже в 1 кварталі 2013 року компанія з Купертіно зможе поставити 13 мільйонів iPad mini.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>