Аналітики відзначають зростаючий попит на iPhone 6

Аналітики Piper Jaffray вважають, що iPhone 6 до цих пір залишається дуже популярним гаджетом. 40% респондентів, опитаних Piper Jaffray, зізналися, що в найближчі 3 місяці вони збираються купити 4,7-дюймовий смартфон Apple, тоді як у перші 3 місяці, після появи iPhone 6 на ринку, про такі плани розповіли тільки 37% опитаних, а ще до анонсу нового смартфона його збиралися купити 33% осіб.

Перегляньте публікацію - LG анонсувала смартфон Isai VL з QHD-дисплеєм і 3 ГБ RAM, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Аналітики відзначають зростаючий попит на iPhone 6.

Збільшене число потенційних покупців iPhone 6 вказує на те, що користувачі не розчарувалися в новому смартфоні Apple і як і  раніше вважають його дуже привабливим придбанням. Для порівняння, в минулому році аналогічне дослідження показало зниження попиту на iPhone 5s з 50% до 44%.

Радимо прочитати цікаву новину Sony Xperia E4 анонсують на лютневому MWC 2015. про Sony Xperia E4 анонсують на лютневому MWC 2015..

Крім того, в ході опитування з’ясувалося, що iPhone збирається придбати 50% користувачів, тоді як на користь покупки Android-смартфонів висловилося лише 43% осіб.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>