Анонсований люксовий iPhone 6 за $2,76 мільйона

Олександр Амосу (Alexander Amosu), можливо, поквапився з анонсом золотого iPhone 6, але свою головну новинку він приберіг на потім. І сьогодні відомий ювелір представив смартфон iPhone 6 в корпусі з 18-каратного золота, який буквально усипаний 6127 маленькими діамантами VVS1, а логотип компанії прикрашає великий діамант вагою 51,29 карата.

Перегляньте публікацію - Знімки підтверджують, що в LG G3 встановлений 3000 мАг акумулятор, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Анонсований люксовий iPhone 6 за $2,76 мільйона.

Радимо прочитати цікаву новину У Тайвані анонсований смартфон Sony Xperia ZL2 про У Тайвані анонсований смартфон Sony Xperia ZL2.

Все це пишність пропонується придбати за ціною в $2,76 мільйона, що, звичайно, є дрібницею порівняно з уже анонсованих iPhone 6 в корпусі з 24-каратного золота, який продається за якісь жалюгідні $3,89 тисячі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>